21 sausio, 2019

Kirpėjos rekomendacijos Šiauliuose

Kirpėjos rekomendacijos Šiauliuose


Kirpėja Šiauliuose, maloniai bendraujanti, išmananti savo amatą, visada patarianti – Indrė Freimonė. Ačiū, už visas konsultacijas, išsaugotus sveikus plaukus (o buvau tiek prisidirbusi) visada malonų ir jaukų bendravimą.

Apie šią kirpėją sužinojau iš savo draugės – Gintarės. Turėjau tuo metu šviesius plaukus, pati dažydavau ir prisigalvodavau visokių keistų dalykų.

Vyrų ir moterų kirpėja Šiauliuose

Jau po pirmojo vizito pas šią auksarankę žinojau, kad tai bus MANO kirpėja. To visada ir troškau, susirasti vieną kirpėją, kuri žinotų mano plaukų istoriją ir galėtų patarti. Aš nemoku papasakoti, kaip ji šiltai bendrauja, visada iki galo išklausinėja kokie yra norai ir priimtas sprendimas visada būna daug geresnis, nei aš tikėjausi.


Rekomenduoju visiems, kurie gyvena Šiauliuose ir aplink – patikėkite šitai meistrei savo plaukus ir niekada nenusivilsite gautu rezultatu.

Indrę galite rasti adresu:
„MK Grožio Akademija“
Vasario 16-osios g. 41, Šiauliai

Tai nėra jokia apmokėta reklama. Kirpėjo darbas yra labai sunkus. Tiek fziškai, tiek psichologiškai. Reikia labai daug metų patirties ir įvairių seminarų kiekvienais metais, kad klientas būtų laimingas. O ši kirpėja – kiekvieno kliento svajonė. Vyrų ir moterų kirpėja Šiauliuose.

Štai keletas Indrės Freimonės darbų