24 gegužės, 2019

Vivi kosmetika | kūno kremo apžvalga

Vivi kosmetika | kūno kremo apžvalga

Vivi kosmetika yra viena iš labiausiai naudojamų šiltuoju vasaros sezonu. Manau ne aš viena būtent šiuo metu laiku susimąstau apie kūno kremus. Ir keliu pagrindinį reikalavimą – kūno kremas turi drėkinti ir kvapas neturi būti stiprus.

Džiaugiuosi, kad gavusi kremą šį kūno kremą iš VIVI kosmetikos iškart padariau kelias nuotraukas, nes kremo beveik nebeliko. :)

Vivi kosmetikos kremos kremo produkto pakuotė

Pačio produkto yra 100g. Todėl kūno kremą lengva ir patogu nešiotis rankinėje.

Vivi kūno kremo kvapas

Drėkinamasis kūno kremas iš „Vivi“ kvepia vasaros atostogomis ir ledų kokteiliais, nors kvapas tikra nėra stiprus.

Kūno kremo aprašymas

Kremą sudaro tokie aliejai kaip saulėgražų, kokosų, palmių ir kukurūzų, kurie puikiai drėkina.

Išvada

Vivi drėkinamasis kūno kremas puikiai drėkina odą, labai lengvai įsigeria ir nepalieka ant kūno lipnumo. Manau tai viena iš priežasčių, kodėl mane papirko visi kūno kremas. Manau ir jūs negalit pakęsti to jausmo, kai užsitepi kūno kremo ir rūbai tiesiog limpa prie kūno. O dar jeigu rankos lipnios.. Na, supratot ;)

Vivi kūno kremo tekstūra lengva. Kvapas labai malonus ir gaivus. Rekomenduoju visiems, kurie rūpinasi savo oda. Vivi kosmetika yra viena iš tų kosmetikos linijų, kurios visada nustebina produkto išvaida ir sudėtimi.

Vivi kosmetika siūlo nuostabią plaukų kaukę, kurią ypatingai turintiems sausus, šiurkščius ar besiveliančius plaukus. Man tai buvo visiškas atradimas! Gera žinia ta, kad šiai plaukų kaukei dažnai taikomos nuolaidos, tad pasižvalgykite :)


O’beauty plaukų kaukė iš Vivi kosmetikos https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/vivi-kosmetikos-plauku-kauke/

O veidą atgaivinti veido prausikliu su simondsijų aliejumi https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/veido-prausiklis-su-simonsiju-aliejumi/

Ačiū „Vivi“ kosmetikai!