25 kovo, 2019

Vivi O’beauty plaukų kaukės apžvalga

Vivi O’beauty plaukų kaukės apžvalga

Su džiaugsmu noriu supažindinti jus su „O’beauty“ plaukų kauke iš Vivi kosmetikos. Kokia tai kaukė? Ar pateisina lūkesčius? Kviečiu skaityti!

Prekės išvaizda

Vivi plaukų kaukė

Kaip matote prekės išvaizda labai patraukli. Juodos spalvos pakuotė, kurioje iškart galime matyti visus kaukės pliusus; plaukų kaukėje nerasime sulfatų, parabenų ar detergentų. Nereikia ieškoti smulkiomis raidelėmis parašyto teksto, viskas patogiai išdėstyta ant pakuotės. Valio judam toliau :)

Poveikis

Pakuotę jau spėjome įsimylėti, o kaip poveikis? Skubam vertinti :) Ant pakuotės užrašyta, kaukę palikti 15-30min. Aš visada stengiuosi išlaikyti iki maximumo – 30min. Rezultatas labai nustebino! Tai mano pirmas produktas iš Vivi kosmetikos ir likau sužavėta. Plaukai kaip šilkiniai! Aš nejuokauju. Net keista – brauki pirštų galais per plaukus ir neužkliūna pirštai.

Minusai

Vienintelis minusas šioje kaukėje – kvapas :( Aš labai nemėgstu stiprių kvapų. Tačiau vien dėl kvapo sunku išlaikyti kaukę 30min. Bet jeigu jums patinka saldūs ir malonūs kvapai – vuolia! Sveikinu, radote nuostabią kaukę sau! Garantuoju tiek jūs, tiek jūsų plaukai pamėgsite šią nuostabią kaukę.

Išvada

Pakuotė – traukianti akį, rezultatas nepriekaištingas – plaukai žvilgantys ir švelnūs kaip šilkas. Tai puiki kaukė atgaivinti plaukus iš po žiemos ir suteikti jiems žvilgėsio. Jeigu jūsų plaukai linkę šiauštis, pūstis ir yra išsausėję – raginu įsigyti kuo skubiau šią kaukę ir pasitikti pavasario saulę švytinčiais plaukais :) Ačiū Vivi už galimybė išmėginti šį nuostabų produktą!