21 kovo, 2019

Vitamino C nauda veido odai

Vitamino C nauda veido odai

Šiomis dienomis galime išvysti daug patarimų kokias veido odos priežiūros priemones rinktis geriausia. Vis dažniau akcentuojamas vitaminas C. Kiek jo reikia? O gal užtenka išgerti reikiamą kiekį apelsinų ir citrinų sulčių?

Kviečiu neskubėti ir paskaityti šį įrašą, kad susidarytumėte savo nuomonę.

Vitamino C nauda jūsų veido odai

Vitmino C serumai – tai rūgštis, kuri sumažina negyvių ląstelių atsiradimą ant odos paviršiaus. Tai pagreitina naujų ląstelių regeneraciją ir ji tampa lygesnė ir šviesesnė

Vitaminas C yra labai kartus ir rūgštus. Jam patekus ant odos, jis paspartina kolageno ir elastino gamybą.

Kolagenas – tai baltymų pluoštas, kuris tarsi „sudrebina“ odą ir užkerta kelią žaizdoms; elastinas taip pat yra baltymų pluoštas, kuris padeda odai grįžti atgal.

Vienas iš didžiausių vitamino C naudojimo būdų yra randų, dėmių ir kitų hiperpigmentacijų mažinimas.

Vitaminas C yra gerai žinomas, kaip šviesinanti medžiaga. Jis trukdo netaisyklingam pigmentacijos procesui, slopindamas tirozinazę, melanino pigmento keliu. Ką tai reiškia?

Rudos dėmelės ant veido pradeda nykti, nepakeičiant normalios odos pigmentacijos.

Ar užtenka suvalgyti daug apelsinų ir gauti tą patį vitamino C kiekį?

Vitaminas C yra super ingridientas, bet.. norint pasiekti puikų rezultatų teks sulčių skyrių praleisti. :)

Geriant sultis ar valgant apelsinus, tai puikus būdas užtiktinti reikalingą dienos dozę vitaminui C. Tačiau naudojant veido priemones, kuriuose yra vitamino C – leidžiame galingiems oksidantams šviesinti odą ir sumažinti hiperpigmentaciją.

Vitaminas C – anti senėjimo, žalos atstatymo ir UV apsaugos poveikis garantuotas. Norint pamatyti rezultatus reikia laiko ir nuosekliai naudoti tinkamas priemones.

Kada naudoti vitaminą C?

Tikslių nurodymų nėra, kada geriausia naudoti veido serumą. Norint pasiekti geriausius rezultatus – dieną naudoti kaip apsaugą, nuo laisvųjų radikalų, o naktį – kaip detoksinę priemonę.

Kaip dažnai naudoti vitaminą C?

Kiekvieną rytą, 3-5 lašai serumo visam veidui.

Vitamino C spalva

Lygiai taip pat kaip pjaustytas obuolys – vitaminas C per laiką oksiduojasi. Perkant vitaminą C jis turėtų būtų šviesiai geltonos spalvos – beveik permatomas. Laikui bėgant jis pradės tamsėti. Nuo geltonos iki oranžinės, iki rudos spalvos, galiausiai taps juodas.

Jokiu būdu nenaudokite serumo, kuris oksidavosi. Jei jis tapo rudos spalvos – nautraukite jo naudojimą.

Dalinuosi savo visų laikų favoritu https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/bernard-cassiere-detox-apzvalga/Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.