9 liepos, 2019

VIVI veido kremas su cinko oksidu vasarai | Apžvalga

VIVI veido kremas su cinko oksidu vasarai | Apžvalga

Vivi veido kremas su cinko oksidu apžvalga. Šiltiems orams prasidėjus, pradedame dairytis į apsauginius kremus nuo saulės. Šiandien norėčiau pasidalinti apžvalga apie VIVI kompanijos veido kremą vasarai su cinko oksidu.

Kremo kvapas

Kremo kvapas labai įdomus. Tarp vanilės ir jūros kvapo. Nedirginantis. Labai apsidžiaugiau, kad kvapas nėra saldus ir aštrus.

Konsistencija

Kremas gana riebus. Kaip teigia gamintojas yra naudojamas mineralinis UV filtras – cinko oksidas. Mano veido oda jautri, linkusi į sausumą, galvojau kremas turėtų lengvai užsitepti ir „susigerti“ į odą, bet taip neatsitiko. Kremas sunkiai susigeria, o galiausiai palieka tarsi baltą šydą ant veido :(

Prieš tai bandžiau naudoti veido kremą, bet šis kremas tiesiog neįsigėrė į mano veido odą. Kas mane ir labiausiai nuvylė. Pastebėjau, kad kemša veido poras ir daugiau panaudojus atsirando spuogelių. Smakro ir kaktos srytyje.

Pakuotė

Produkto pakuotėj skiriu 10 balų. Paskutiniu metu mano namuose atsirado daugiau juodos, pilkos ir baltos spalvos. Labai miela atsidarius vonios spintelę matyti kaip po truputį ji pildosi VIVI kosmetikos produktais, kurių pakuočių dizainas neliks nepastebėtas.

Išvada

Labai gaila, kad šis veido kremas iš VIVI kosmetikos, mano veido odai netiko. Nors stengiausi prisijaukinti visokiais būdais.


Kalbant apie kitus VIVI kompanijos produktus – mano mėgstama plaukų kaukė: https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/vivi-kosmetikos-plauku-kauke/

Palaikykite 30min savo plaukuose šią nuostabią plaukų kaukę ir galėsite džiaugtis švelniai ir žvilgančiais plaukais!