6 kovo, 2018

SERI plaukų priemonės

SERI plaukų priemonės

Šiandien norėčiau pakalbėti apie savo mylimiausią, labiausiai gelbstinčią plaukų kaukę pažeistiems plaukams. Seri plaukų priemonės mane lydi jau kelis metus.

Kuo man patinka Seri plaukų priemonės?

Seri plaukų priemonės į mano plaukų rutiną atkeliavo prieš kelis metus. Su šiomis priemonėmis mane supažindimo mano kirpėja. Seri plaukų kaukė pažeistiems plaukams, kolkas yra viena plaukų priemonė, kurią naudoju beveik ištisus metus.

Visų pirma man patinka, kad Seri plaukų kaukė yra kreminės konsistencijos. Kvapas švelnus, saldokas, neturintis per daug kvapų. Man pačiai nelabai patinka saldūs kvapai, tad  priemonė kuo mažiau kvepia – tuo didesnis šansas, kad aš ją pasirinksiu.

SUDĖTIS

seri plaukų priemonės

Marokietiškas argano aliejus stipriai maitina, drėkina ypač pažeistus plaukus, mano plaukai žvilga, turi daugiau apimties, saugo nuo UV spindulių, puikiai tinka dažytiems plaukams, plaukai mažiau veliasi.

Vitaminas E stiprina pačių plaukų šaknis, saugo plaukus nuo toksinų, oro taršos.

Omega3 ir omega6 sočiosios riebalų rūgštys minkština, švelnina plaukus, drėkina, skatina naujų plaukų augimą.

seri plaukų priemonės

Apibendrinimas

Šią kaukę naudoju jau daugiau nei vienerius metus. Kaip ir minėjau patinka netik kvapas, konsistencija, bet kaip patys matot, sudėtis tokia, kokios ieško pažeisti plaukai. :)

Kaukės tūris 1000ml, užtenka labai ilgam laikui ir nereikia kaskart pabaigus 250-300ml produkto, galvot, kokį šį kartą produktą išbandyt, tiks ar netiks.

Šią kaukę naudoju 2 kartus per savaitę. Išsiplaunu plaukus drėkinančiu šampūnu du kart, atsargiai nusisausinu plaukus ir paskirstau kaukę per visą plaukų ilgį. Laikau 3 minutes.

Visiem, kurie ieško kaukės pažeistiems plaukams – butinai įsigykite šitą stebuklą.