10 sausio, 2019

Salerm Hi Repair linijos apžvalga

Salerm Hi Repair linijos apžvalga

Plaukų šampūnas ir plaukų kaukė iš Salerm Hi Repair linijos yra gydomojo poveikio keratino ir šilko kompleksas.

Salerm Hi repair šampūnas – grynojo keratino gydomosios linijos plaukus atstatantis ir gydantis šampūnas, efektyviai atpalaiduoja plauką, suteikia jam lengvą kritimą.

Netik šampūno, bet visos šios linijos produktai kvepia nepaprastai maloniai, jokio stipraus kvapo, kuris kutentų nosį. Šampūnas iškart atpalaiduoja plauką ir maloniai putoja.

Salerm Hi repair kaukė – grynojo keratino gydomosios linijos kaukė su šilko komponentais, efektyviai atstato plauko struktūrą, užpildo visus jo įtrūkimus, sulygina jo paviršių ir suteikia natūralaus žvilgesio.

Tinka sausiems ir labai sausiems plaukams. Kas man labiausiai patiko apie šią plaukų kaukę – visi minėti lūkesčiai išpildyti. Plaukų kaukė lengvai atpalaidavo net ir visiškai nubalintus plaukus. Plaukų kaukė neriebalina galvos odos! Tai reiškia, kad ją galima naudoti nuo plaukų šaknų iki plaukų galiukų. Plaukai tapo sveikesni, palankesni ir švelnesni. Plaukų kaukės konsistencija maloni ir lengva naudoti.  Pačią kaukę itin patogu naudoti – užtenka palaikyti 3 minutes ir nuskalauti.  Kadangi stengiuosi atgaivinti savo nualintus plaukus, kaukę užsidėjus palaikau minimum 5 minutes.

Panaudojus plaukų šampūną ir kaukę iš Salerm Hi repair linijos mano plaukai akivaizdžiai tapo labiau žvilgantyslankstesni ir jau spėjau susilaukti klausimų, ką pradėjau naudoti savo plaukams.

Merginos, jeigu jūs esate panašioje situacijoje kaip aš – turėjote šviesius plaukus ir dabar atsiauginate savo natūralios spalvos plaukus, rekomenduoju išbandyti šią liniją ir pradėti vėl džiaugtis savo plaukais. :)

Savo plaukus lepinu ir kitomis priemonėmis, apie kurias galite sužinoti paspaudę šią nuorodą: šią nuorodą.

Už šias nuostabias plaukų priemones esu dėkinga vitrinapro :) Ačiū Jums labai!