20 rugpjūčio, 2018

Plaukų aliejus ir jo nauda

Plaukų aliejus ir jo nauda

Šiandienos tema yra plaukų aliejus. Esu išbandžiusi labai daug ir įvairių plaukų aliejų, sunku būtų prisiminti. Jau esu rašiusi apie naturalius aliejus, galite paskaityti čia https://www.gerdakerpa.lt/mityba-plaukams/aliejai-plaukams-kurie-isspres-visas-jusu-plauku-problemas/

Kas yra plaukų aliejus, ar mums jo reikia?

Plaukų aliejus lygu riebalų rūgštys (fatty acids),  pakeičia lipidus jūsų plaukuose. Prieš plaukui pradedant skilinėti, o tai reiškia, kad pačiame plauke nebėra nieko, kas jį laikytų (lipidų nebelikę) mes turim juos pakeisti. Aliejuko pagalba užpildom plauką, trūkstamom medžiagom.

Kodėl susigundydavau pirkti vieną ar kitą plaukų aliejų?

Visų pirma, stengiuosi nepirkti produktų neperskaičiusi etiketės ir sudėties, bet kartais reklama nugali sveiką protą. O kur dar kvapas ir šilkinė konsistencija…

Niekada nepirkdavau plaukų produktų iš profesionalių linijų. Kodėl?

  • Galvojau, kad tai apgavytė
  • Kam pirkti brangiau, kai yra pigesnių produktų alternatyvos
  • Mano plaukai buvo SVEIKI

Susigadinus plaukus, pradėjus juos dažyt šviesiai, su PARDUOTUVINIAIS DAŽAIS (nes nu yra youtube platforma, internetas, viską galiu pati). Teko plaukus kirpti labai trumpai.

mano plaukai mano plaukaimano plaukai

Dabartinė mano plaukų augimo stadija :

mano plaukai

Žinau, kad nuaugusios šaknys neatrodo labai gražiai, žinau, kad nervina. Toks jau kelias sveikų plaukų link, susigadinus juos pačiai. :)

Ar aš gailiuosi nusikirpusi plaukus trumpai?

Nesigailiu. Visvien būtų tekę kirpt trumpai, nes noriu turėti naturalius, spindinčius plaukus.

Į naturalią spalvą, po truputį padeda grįžti profesionali meistrė. Savo noru prašiau, kad nukirptų pažeistų plaukų, kiek įmanoma daugiau ir pradėjau kelionę sveikų plaukų link.

Kuo ypatingas mano naudojamas plaukų aliejus?

Atstatantį plaukų aliejų naudoju beveik metus ir buteliukas dar neišnaudotas. Plaukų aliejaus sudėtyje yra argano aliejus ir keratinas. Aliejus saugo plaukų galiukus nuo lūžinėjimo, 100% atgaivina pažeistus plaukus, maloni konsistencija, malonus kvapas(nėra per saldus), naudojant reikia labai nedaug. Jį naudoti labai lengva: išsiplovus galvą, trumpiems plaukams užtenka vieno paspaudimo. Taip pat šiltą dieną, po maudynių, kaitinimosi po saule, naudoju ant sausų plaukų. Aliejus neriebalina plaukų, bet ir nereikėtų persistengti naudojant.

Kodėl man patinka šis aliejus?

Plaukai tapo švelnesni, sveikesni, apsaugoti nuo išorinių neigiamų veiksnių, taip pat UV saulės spindulių. Argano aliejus turi daug vitamino E, kuris veikia kaip naturalus UV spindulių filtras. Keratinas suteikia plaukams blizgesio, kurio trūko mano plaukams,  juos stiprina ir daro elastingesniais.

Plaukus atsiauginti reikia kantrybės, laiko, šiek tiek investicijų į profesionalias priemones ir apsilankymo kėdėje, pas profesionalų stilistą. Tai ilgalaikė investicija į sveikus, žvilgesio pilnus plaukus.  Profesionalios priemonės rūpinasi jūsų plaukais, jų sudėtis yra saugi, priemonės pripildytos medžiagomis, vitaminais, kurių jūsų plaukui taip reikia. Nenoriu, kad nuskambėtų, jog tai kainuoja daug, bet pirkdamos profesionalias plaukų priemones, jūs „in a long run“ sutaupysite.

Dabar priemonių yra daug ir įvairių. Siūlau visada kreiptis į savo kirpėjas ar kirpėjus, jos/jie pažįsta jūsų plauką ir mato, ko labiausiai jam reikia.

Jeigu susidomėjote plaukų aliejuku, rašykite man.

Ačiū, kad skaitote,

Gerda