23 sausio, 2019

Otium Thalasso terapija plaukams

Otium Thalasso terapija plaukams

Su džiaugsmu skubu pasidalinti apžvalga apie plaukų SPA procedūrą. Kokia tai procedūra ir kam ji skirta?

SPA ritualas OTIUM THALASSO terapija

Visų pirma pradėsiu nuo kvapo. Jis gana intensyvus, bet primenantis jūrą, saulę ir atostogas. Labai atpalaiduojantis, norisi užsimerkt, kai atlieka šią procedūrą ir įsivaizduoti, kad esi kažkur kalnuose.

Procedūros poveikis

Plaukai jaučiasi sunkesni, pripildyti mineralais ir vitaminais. Po šios procedūros visą savaitę nenaudoju plaukų kaukės ar kondicionieriaus. Plaukai žvilga, lengviau išsišukuoti.

Apie procedūrą

OTIUM THALASSO terapijos sudėtyjeraudonieji dumbliai, jūros mineralai ir žalias molis. Šiame pasiūlyme pilna mineralų, vitaminų ir maistingųjų medžiagų. Pripildyta naudingų natūralių komponentų, kurie pabrėžia plaukų grožį. Tai pati gamta. Procedūrą sudaro: Mineralinis šampūnas Otium Thalasso terapija, molio kaukė OTIUM Thalasso terapija.

Apibendrinimas

Nerekomenduoju atlikti šios procedūros tiesiai po dažymo ir tuo atvėju jeigu jūsų galvos oda yra linkusi pleiskanoti. Procedūros sudėtyje yra molis, kuris truputį sausino mano galvos odą. Patį procedūros komplektą esu įsigijusi ir naudoju namuose.

Dažnai šampūną naudoju vieną po aliejinių kaukių ar po sunkesnio plaukų modeliavimo. O kaukę mėgstu užsidėti paprastai ir išbūti 30min, ypač savaitgaliais.

Ši procedūra nėra brangi, pastebėjau jog kainos svyruoja nuo 10 iki 15eurų. Tikrai verta išmėginti. Jeigu turite daugiau klausimų, dėl šios procedūros – rašykit :)

Paspaudę ant šios nuorodos galite pamatyti, kaip atrodo atlieka procedūra.