7 rugsėjo, 2018

NATURA SIBERICA OBLEPIKHA plaukų priežiūros priemonės

NATURA SIBERICA OBLEPIKHA plaukų priežiūros priemonės

Šiandien norėčiau apžvelgti tris plaukų priemones iš Natura Siberica. Kaukę, purškiamą plaukų kondicionierių ir plaukų aliejų. Priemones naudojau dešimt dienų. Visa linija skirta pažeistiems, nualintiems plaukams.  Kaip ir minėjau savo praeitame  įraše, šiuo metu atsiauginu savo natūralią plaukų spalvą ir noriu, kad ataugantys plaukai būtų sveiki, žvilgantys.

Visų pirma, kas yra „Natura Siberica“? Tai natūrali kosmetika, pagaminta iš Sibire esančių laukinių žolelių. Sibire esantys augalai išgyvenus net ir didžiausius šalčius, pasižymi apsauginėmis ir antioksidantinėmis savybėmis.

NATURA SIBERICA OBLEPIKHA plaukų kaukė

Mano plaukai yra pažeisti, nusilpę ir rėkiantys drėgmės, tad ši kaukė man puikiai tiko. Patiko malonus kvapas, kuris man primena svarainius.  Kaukę rekomenduoju užsidėti du kart išsiplovus plaukus, galvos odą su šampūnu, tada rankšluosčio pagalba (geriausia plaukų nusausinimui naudoti savo marškinėlius) apsausinti plaukus, tada kaukę paskirstyti ant plaukų.

Kaukės konsistencija gana riebi, sunki, todėl jos nereikia labai daug. Kaip ir minėjau mano plaukai pažeisti, su jais sunku susitvarkyt, bet šią kaukę vos užsidėjus plaukai iškart buvo atpalaiduoti. Plaukai švelnūs, prisotinti drėgmės. Man patiko viskas šioje kaukėje: kvapas, konsistencija, pakuotė, o svarbiausia rezultatas.

SIBERICA OBLEPIKHA purškiamas plaukų kondicionierius

Visų pirma purškiamus kondicionierius labai mėgstu. Ryte skubant, nevisada yra laiko panaudot plaukų kaukę, balzamą ar kondicionierių, tad išėjus iš dušo, nuostabus dalykas yra turėti su savimi purškiamą plaukų kondicionierių. Šio kondicionieriaus talpa 125ml, todėl patogu turėti su savimi.

Laukiant autobuso, sėdint parke ar užstrigus mašinų spustyje, labai patogu turėt šalia savęs purškiamą plaukų kondicionierių. Jis taip pat gerai atpalaiduoja pasišiaušusį, nepaklusnų plauką. Aplikuojant produktą, plaukų skirstyti nereikia.

Kondicionieriaus dozatorius yra praktiškas ir patogus naudoti. Žinot, kartais būna tokie dozatoriai, kad purškia priemonę į visas puses? Priemonės patenka netik ant plaukų, bet ir ant rūbų. Kaip aš naudojau šią priemonę? Kadangi dozatorius yra labai patogus, purškia tiesiai, tai priemonė yra patogi pasipurkšti tiesiog į delnus ir rankų pagalba įtrint priemonę į plaukus.

Net ir dabar rašydama, kelis kartus papurškiau priemonės į delnus, panaudojau ant plaukų galiukų. Kvapas labai panašus į kaukės: tik šis – švelnus svarainių arbatos kvapas. Tobuli rudens kvapai, Jūsų plaukams. Priemonėje esantys vitaminai, šaltalankių, baltųjų linų siemenų ir arganų aliejai, maitina plaukus, jie spindi, tampa švelnūs kaip šilkas.

NATURA SIBERICA OBLEPIKHA pažeistų plaukų aliejus

Visų pirma – labai miela, patogi pakuotė. Pirma mano priemonė, kuri yra naudojama pipetės pagalba.

Pirmą kartą naudojant šios priemonės labai persistengiau. Aliejaus konsistencija riebi, todėl labai atsargiai – jo reikia nedaug. Aliejaus pagalba plaukai dar labiau žvilga, maloniai kvepia iki sekančio plaukų plovimo. Pačiame aliejuje esantys šaltalankių, marokietiško argano, riešutų kedro ir kviečių daigų aliejai stiprina pažeistą, išsišakojusį plauką.

Apžvalgos apibendrinimas

Priemones naudojant labai mėgavausi. Galvos plovimas tapo SPA procedūra, neišeinant iš namų. Kartojau ir dar kartą pasikartosiu – labai patiko produktų kvapas – toks rudeniškas. Aš labai myliu mūsų gamtą, mėgaujuosi kiekvienu kavos puodeliu lauke, todėl šis kvapas, man primenantis svarainius, labai artimas ir mylimas. Priemones labai rekomenduoju visiems, kurie šiuo metu kaip ir aš bandau atsiauginti natūralią plaukų spalvą, ir visiems, kurių plaukai nualinti, pažeisti.

Labai džiaugiuosi galėdama išbandyti Natura Siberica Oblepikha plaukų priemones ir galėdama aprašyti jas – man tikras džiaugsmas, kad galiu pasidalinti savo potyriais. Už galimybę esu labai dėkinga Eurokos.

Natura Siberica