29 gegužės, 2019

Kosmart plaukų priežiūros aksesuarai

Kosmart plaukų priežiūros aksesuarai

Šiltiems orams prasidėjus visada pradedu dairytis į plaukų aksesuarus. Akį patraukia spalvos, įdomesni dizainai ir formos. Pastaruosius kelis mėnesius ieškojau plaukų aksesuarų, kurie būtų kitokie. Kurie išsiskirtų ir turėtų savyje prasmės. Na, gerai, gal aš per daug giliai kapstausi.(?)
Prieš pat Vėlykas gavusi pasiūlymą iš Vitrinos kompanijos išbandyti „Kosmart“ plaukų linijos aksesuarus – negalėjau patikėti.

Dar negavusi plaukų aksesuarų puoliau domėtis – intriga išaugo ir laukiau kurjerio kaip Kalėdų Senelio. :)

Kosmart kompanija

Visų pirma – unikalus stilius. Antra – rankų darbo papuošalai(!!!!!) Nuo pirmo iki paskutinio žingsnio Kosmart produktai pagaminti Lietuvoje ir Prancūzijoje.

Produktų medžiaga

„Kosmart“ plaukų priežiūros produktai pagaminti iš Bio plastiko, kurio sudėtyje yra 95% natūralių ir lengvai įrančių medžiagų – medvilnės ir medžio.

Plaukų sagės

Visų pirma – plaukų sagės aš dievinu. Turiu tikra ne vieną, bet didžiausia problema su jomis – nepatogus segtuko laikymąsis plaukuose ir jų pešimas.


Ko negalėčiau pasakyti apie šios kompanijos plaukų sages. Jos turi anti-slip sistemą. Kūrėjai teigia, kad dėl šios sistemos plaukų aksesuarai laikosi iki 80% stabiliau plaukuose ir tai galima pajusti. Kas svarbiausia – jokio plaukų pešimo! Kas gali būti geriau?

Išvada

kosmart
kosmart

Pastebėjau, jog šiuos plaukų aksesuarus nešiojuosi kiekvieną dieną kuprinėje su savimi. Juos patogu užsidėti sportuojant, gražiai atrodo plaukuose išeinant susitikti su draugais ir taip pat patogu susisegti plaukus mėgaujantis kava ir skaitant knygą.

Plaukų aksesuarai labai labai jaukūs. Tokie mieli, paprasti, unikalūs ir tiesiog prilipantys plaukuose.

kosmart
kosmart

Jeigu nori šią vasarą išsiskirti plaukų aksesuarais – kviečiu įsigyti šios linijos produktų Vitrina Pro parduotuvėse. Noriu padėkoti Vitrina Pro už galimybę išbandyti šiuos nuostabius plaukų aksesuarus ir galimybe kiekvieną dieną nešioti skirtingą plaukų šukuoseną. :)

kosmart
kosmart