9 spalio, 2019

Schwarzkopf Professional plaukų kaukės apžvalga

Schwarzkopf Professional plaukų kaukės apžvalga

Kaukės beveik nebeliko, todėl pats metas apžvalgai :)

Plaukų Kaukės kvapas ir pakuotės išvaizda

Plaukų Kaukės kvapas ganėtinai saldus, bet labai malonus. Plaukai kvepia iki sekančio plaukų plovimo. Konsistencija gan rieboka, bet tai visiškai nesijaučia plaukams išdžiuvus. Pačios kaukės masės spalva švelniai kreminė. Gal gamintojas taikėsi prie pakuotės išvaizdos? :)

Ko tikėjausi iš šios plaukų kaukės?

Aprašyme buvo teigta, kad Schwarzkopf Professional plaukų kaukė atkuria labai pažeistus plaukus netik iš išorės, bet ir iš vidaus. Kaukė skirta trapiems ir gyvybę praradusiems plaukams.

Ar aprašymas atitiko tikrovę?

Žinoma, pirmiausia susiviliojau dėl aprašymo. Aš esu šviesiaplaukė, tad žinau kas yra trapūs ir pažeisti plaukai. Plaukų kaukę vertinu 8/10. Mano plaukų galai labai pažeisti, todėl kaukė sunkiai pasiskirstė labiausiai pažeistuose plaukų vietose. Kas yra normalu :) Kaukės išlaikymas bent 15minučių, kad pajausti kaukės naudą. Pačios kaukės naudojimas 1-2 kartai per savaitę.

Kaukės nauda

Sunaudojusi visą plaukų kaukę galiu drąsiai teigti, kad mano plaukų būsena pagerėjo. Jie tapo labiau gyvybingi ir atsirado blizgėsys. Mažiau veliasi. Plaukas tiek daug nebesugeria plaukų aliejuko, kaip anksčiau.

Kam rekomenduočiau šią kaukę?

Labai rekomenduoju visiems, kurių plaukai yra pažeisti ir praradę gyvybę. Net jeigu jūsų natūrali plaukų spalva, bet dažnai naudojate tiesintuvą, plaukų formavimo priemones ir plaukų džiovintuvą. Plaukai atsigaus akimirksiu, o tai leis pasileisti plaukus palei vėją. :)