24 gegužės, 2019

idHair Colour Bomb kondicionieriaus-apžvalga

idHair Colour Bomb kondicionieriaus-apžvalga

Nepageidaujamas geltonas atsplavis? O gal tiesiog norisi intensyvesnio atspalvio? Siūlau išbandyti idHair Color Bomb dažantį plaukų kondicionierų, kuris suteiks pilką atspalvį.

idHair

Kokia tai priemonė?

Tai plaukus dažantis ir maitinantis plaukų kondicionierius. Produkto sudėtyje yra hidrolizuoto keratino, kuris visapusiškai atstato ir gydo plaukus ir vitamino B5, kuris stiprina plaukus

Kaip naudoti?

Išplovus plaukus, nusausinkite juos ir idHair Colour Bomb kondicionierių paskirstykite per visą plaukų ilgį. Rekomenduoju mūvėti pirštines.

Priemonės išlaikymo laikas

Per 3-15min plaukai įgaus gan intensyvų pilką atspalvį. Išlaikymo laikas priklauso nuo norimo spalvos intensyvumo ir plaukų būklės.

Išvada

Šis atspalvį suteikiantis kondicionierius man labai patinka. Suteiktas atspalvis išlieka bent 2 savaites. Pastebėjau, kad naudojant kas 2 savaites, plaukai gali pradėti sausėti, todėl šią priemonę maišau kartu su https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/estel-prima-blond-kauke/

Plaukai įgauna tiek pilkų, tiek alyvinių atspalvių. Kam patinka pažaisti su atspalviais rekomenduoju pažaisti su šiais produktais :) Nuotraukoje galite matyti visiškai neredaguotą atspalvį.