10 vasario, 2020

Gliss kur plaukų priemonės

Gliss kur plaukų priemonės

Sveiki, mieli, skaitytojai. Turbūt tai viena iš tų plaukų priežiūros apžvalgų, kuriai ilgiausiai kaupiausi. Nelabai man patinka rašyti apie plaukų priemones, kurios nepalieka gero įpūdžio. Kas man nepatiko ir ką pavyko sunaudoti gana greitai? Kviečiu skaityti.

Gliss kur šampūnas

Pradėsiu nuo Gliss kur bio tech šampūno. Šis šampūnas buvo labiausiai netinkęs plaukų šampūnas, kokį teko turėti per kelis paskutinius metus. Šampūną labai sunku buvo išsiplauti iš plaukų.

Norint pašalinti visus nešvarumus iš galvos odos, plaukus reikėjo trinkti tris kartus. Šampūnas stipriai putoja, bet atrodo nieko nepadaro plaukams. Plaukai tampa slidūs, išsipūtę ir išsišukavus elektrinasi.

Gliss kur plaukų kaukė

Kiek pačiai teko skaityti, kitus tinklaraščius, ši kaukė susilaukė daugiausia liaupsų. Turbūt aš viena nesupratau, kodėl.

Plaukų kaukę pasiskirstė gana sunkiai. Dar kas man labai nepatiko, tai kaukėje esantys tokie, kaip žvyreliai, kurie būna kūno šveitikliuose. Sunaudojau kaukę iš reikalo ir dėl to, kad mažas kiekis. Kvapas stiprus. Kad pajusti bent mimimalų pajūtį, rekomenduoju kaukę palaikyti bent 7minutes ant šviesintiems ar šviesiems plaukams.

Gliss kur 2in1 plaukų kaukė

Atvirai kalbant, šią kaukę naudojau tik kelis kartus. Nepatiko jos riebi konsistencija. Sukelia gerą jausmą, kad pripildys plaukus maitinančiomis medžiagomis, bet plaukams išdžiuvus, jie sunkiai išsišukuoja ir elektrinasi.

Gliss kur plaukų kondicionierius

Vienintelė priemonė, kuri bent truputį tiko mano plaukams. Jautėsi lengvas pojūtis, kad ant plaukų buvo naudojama kažkokia drėkinanti priemonė.

Apibendrinimas

Kaip ir minėjau – man labai nepatinka rašyti apie priemones, kurios mano plaukams netiko ir nepatiko. Jaučiuosi negerai rašydama, kad tai ne kokia plaukų priežiūros priemonė. Jeigu jūsų plaukai ne tokie reiklūs, kaip mano pabandykite šias priemones. Bet jeigu jūs šviesiaplaukė, siūlyčiau pasižvalgyti profesionalių priemonių. Sutaupysite netik pinigėlių, nervų, bet pačių priemonių užteks daug ilgesniam laikui.