24 spalio, 2018

Gisele Denis veido odos priežiūros priemonės

Gisele Denis veido odos priežiūros priemonės

Su džiaugsmu noriu pasidalint naujai patirtais įspūdžiais naujodant Gisele Denis veido priežiūros priemones. Mano oda sausa, jautri. Veido priežiūros priemonės kiekvieną kartą tampa iššūkiu. Baigiantis naudojamam veido kremui, visada norisi išbandyt ką nors naujo. Kaip atrodo mano veido priežiūros priemonių paieška? Visų pirma paiešką pradedu internete. Ieškau naujovių, skaitau atsiliepimus netik lietuviškuose bloguose, bet taip pat youtube platformoje ir užsienio tinklaraščiuose. O dažniausiai atsitinka taip, kad prisiskaitau tiek, kad nueinu į parduotuvę ir nusiperku patį pirmą patikusį veido kremą, pagal savo odos tipą. :) Gisele Denis pasiūlytos veido priežiūros priemonės netik tiko ir patiko, bet ir buvo veiksmingos.

 

Trumpai pakalbėkim apie Gisele Denis prekinį ženklą ir kuo jis yra ypatingas. Ši linija sėkmingai gyvuoja daugiau nei 30 metų. Tai rodo sėkmingą produktų ir jų prekinio ženklo raidą. Ši linija visada ieško naujovių visiems odos tipams. Visos Gisele Denis priežiūros priemonės yra kuriamos kvalifikuotų mokslininkų. Mano išbandyta linija yra skirta prižiūrėti sausą ir jautrią veido odą. 

Gisele Denis Advanced Complex dieninis veido kremas

Gisele Denis

 

Išvaizda: 10 balų. Patiko stiklinis indelis – lengvai atsidaro. Be kvapiklių. Švelni, lengva konsistencija. Itin lengvai pasidengia ant veido. Kremą naudoti TIK ant švarios veido odos. Prieš naudojant kremą rekomenduoju veido odą padengti drėkikliu.

Kokie pojūčiai naudojant šį veido kremą?

Oda visą dieną pridrėkinta, dingo veido tempimo pojūtis jau pirmą dieną. Kremo sudėtyje yra ryžių ekstraktas, kuris gaivina veido odą. Provitaminai esantys kreme gerina odos elastingumą, didina atsparumą. Pasibaigus šiam kremui, tikrai pirksiu antrą pakuotę :) Jeigu pas tave veido oda sausa, jautri, rekomenduoju išmėginti Gisele Denis Advanced Complex dieninį veido kremą iš artimiausios Eurokos parduotuvės. :)

Gisele Denis Advanced Complex naktinis veido  kremas

Gisele Denis naktinis veido kremas

 

Tai pirmas naktinis kremas, kurį išbandžiau  šais metais ir likau sužavėta.

Kodėl nenaudojau naktinio veido kremo anksčiau?

Bijojau jausmo, kad atsikelsiu ir veido oda bus riebi. Norėdavau, kad naktį veido oda pailsėtų, kvėpuotų. Pirma mano mintis išbandžius šį veido kremą buvo: „Kodėl aš anksčiau nenaudojau naktinio veido kremo? Aš tiek daug praleidau!“ Šis naktinis veido kremas skirtas sausai, jautriai veido odai. Ryte atsikėlus oda atrodo ir jaučiasi pamaitinta ir švelni. Kremo sudėtyje nėra kvapiklių. Kas gali būti tobuliau? Veido kremas didina odos elastingumą, gerina maitinamųjų medžiagų pasisavinimą ir skatina kologeno gamybą. Sudėtyje yra medetkų ir vitaminų ekstrakto.

 

Gisele Denis Soothing valomasis pienelis

Gisele Denis Soothing

Šis raminamasis veido pienelis puikiai tinka jautriai ir sausai veido odai. Pašalina veido nešvarumus, atgaivina veido odą. Valomasis, raminamasis veido pienelis yra papildytas taukmedžio sviestu, kuris ne tik drėkina, bet ir ramina veido odą.  Produktą vertinu 8/10. Vieninteliai du minusiukai pagal mane tai stiprokas kvapas ir dozatoriaus trūkumas. Valomasis pienelis puikiai nuvalo veido nešvarumus, nuramina ir atpalaiduoja veido odą.

 

Eurokos dėka galėjau išmėginti Gisele Denis veido odo priežiūros priemones ir likau maloniai nustebinta. Priemones rekomenduoju visiems, turintiems sausą ir jautrią veido odą.

Su Meile,

Gerda