10 vasario, 2020

Garnier kaukė plaukams – yay or nay?

Garnier kaukė plaukams – yay or nay?

Aloe vera plaukų kaukė iš Garnier man buvo tikras atradimas! Šiandiena noriu aptarti Garnier Fructis aloe vera plaukų kaukę. Ar kaukė tinka sausiems plaukams? Ar verta ją turėti savo lentynelėje?

Garnier plaukų kaukės pakuotės dizainas

Vaikštant „Rimi“ parduotuvėje po kosmetikos skyrių, mano akį iš karto patraukė šios kaukės pakuotė. Paprasta balta pakuotė ir aiškus pakuotės dizainas. Visos pagrindinės kaukės specifikacijos išdėstytos kaip ant pakuotės, o ko daugiau reikia perkant priemonę?

Visada sau sakau, kad daugiau parduotuvinių plaukų priežiūros priemonių nebepirksiu, bet.. Paskaičius ne vieną atsiliepimą, dažnai persigalvoju. Šį kartą taip nutiko, dėl mažos kainos, didelio kiekio ir labai gerų atsiliepimų. Susigundžiau. :)

Garnier Fructis Aloe vera ne tik plaukų kaukė

Mano dėmėsį patraukė, kad šią Aloe verą plaukų kaukę iš Garnier Fructis, galima naudoti ne tik kaip kaukę, bet taip pat kaip plaukų kondicionierų ir nenuplaunamą plaukų priemonę. Labiausiai mano plaukams ši priemonė patiko naudojant, kaip plaukų kaukę.

Naudojant kaip nenuplaunamą plaukų priemonę, plaukų neriebalino, bet reikėtų nepadauginti pačios kaukės. Tepti vis po truputį.

Kaukės kvapas malonus ir gaivus. Konsistencija nėra riebi, priemonė greit „susigeria“ į plaukus.

Garnier plaukų kaukė atsiliepimai

Pirkau jau kelis kartus šią kaukę. Man labai patinka šios kaukės kvapas ir kaip mano plaukai atsipalaiduoja. Plaukai tapo glotnesni, labiau žvilgantys ir minkštesni. Kaukę laikau bent jau 20min. Patariu kiekvieną plaukų kaukę tiek laiko išlaikyti. Nebent tai būtų sunkesnės sudėties ir stipresnės koncentracijos, pvz su argano aliejais.

Likau nuoširdžiai nustebusi, kaip ši kaukė už 5e tiko mano sausiems plaukams. Labai rekomenduoju, užtenka ilgam.