15 liepos, 2019

Šampunas riebiai galvos odai ir sausiems plaukams

Šampunas riebiai galvos odai ir sausiems plaukams

Kaip išsirinkti tinkamą plaukų šampūną pažeistiems plaukams? Kodėl būten šampūnas iš Schwarzkopf?

Kodėl būtent šis šampūnas?

  • Nesu bandžiusi jų produkcijos
  • Aprašymas
  • Pakuotės išvaizda
  • Kvapas

Kaip veikia šis šampūnas?

Šis šampūnas skirtas pažeistiems plaukams puoselėti ir saugoti. Savyje turi itin daug maitinančių ingridientų.
Švelniai valo plauką, atstato jį ir maitina pačią plauko struktūrą. Didžiausia šampūno paslaptis slypi – Cell Perfector technologijos ir peptidų derinyje. Šie kurie atkuria net trijų metų plaukų žalą. Šios technologijos dėka plaukai veikiami nuo pat plaukų šaknų iki plaukų galiukų. Plaukai atgauna natūralų elastingumą iš vidaus.

Ar pirkčiau antrą kartą?

Pirksiu ir antrą ir trečią kartą šį nuostabų šampūną. Žinau priliaupsinau šį šampūną, bet tikrai ne be reikalo. Pasikartosiu jau N kartą, kad mano plaukai sausi, pažeisti ir reikalaujantys tinkamos priežiūros. Bet aš, tai „ai, dabar gerai bus šitas šampūnas“ arba „dabar taupau atostogoms ir tiks bet kuris šampūnas, kuriam akcija bus.“

Bet pastebėjau, kad mano plaukams to nebeužtenka ir atsidūriau situacijoje, kurioje stresas buvo plautis galvą, nes plaukai tiesiog sušokdavo į „kukulus“. Va tada, galvojau „viskas, Gerdule, užsisakysi geras priemones ir kelias savaites nevalgysi saldumynų.“

Šis šampūnas netik iškart rankose atpalaiduoja pažeistą plauką, bet ir jį maitina, drėkina ir sureikia elastingumo. To pasakoje plaukai žvilgantys, labai švelnūs ir po truputį atgauna prarastą elastingumą.

Jeigu ir tu susiduri su sausų, pažeistų ir nualintų plaukų problema – tai Tavo sprendimas.

Didžiausią poveikį pajutau naudodamą šį šampūną, kartu su šia https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/drekinanti-plauku-kauke/ plaukų kauke.