15 liepos, 2019

Drėkinančios plaukų kaukės iš Schwarzkopf apžvalga

Drėkinančios plaukų kaukės iš Schwarzkopf apžvalga

Ilgokai laukiau, kol galėsiu su jumis pasidalinti naujų produktų apžvalgomis. Šią plaukų kaukę naudoju daugiau nei vieną mėnesį, o rezultatai patys kalbėjo už save jau po pirmojo galvos plovimo.

Apie produkto liniją

Hyaluronic Moisture Kick linija yra specialiai sukurta sausų, pavargusių, porėtų plaukų priežiūrai ir atkūrimui. 

Kaip ši kaukė atsidūrė mano rankose?

Ilgai ieškojau ir rinkausi plaukų priežiūros priemones vasarai. Norėjau išsirinkti geras priemones ir jomis lepintis visą vasarą. Štai kaip į mano rankose atsidūrė drėkinamoji plaukų kaukė iš Schwarzkopf .

Produkto aprašymas

Hyaluronic Moisture Kick linija yra specialiai sukurta sausų, pavargusių ir porėtų plaukų priežiūrai atkurti. Ši plaukų kaukė sukurta naudojant šiuolaikišką Cell Perfector technologiją su aktyviąją hialurono rūgštimi, kuri yra pats svarbiausias komponentas, padedantis pritraukti ir sulaikyti vandenį. Hialurono rūgštis dėl savo ypatingų savybių sugeba prasiskverbia pro plaukų sieneles, pasiekti net giliausius plauko sluoksnius ir aprūpina plaukus intensyviu drėkinimu iš vidaus

Drėkinamos kaukės poveikis

Mano plaukai visko matę ir atrodo itin pavargę. Po šios kaukės negalėjau patikėti pati savo akimis. Plaukai švelnūs, minkšti, blizgantys, o dar kaukės kvapas! Vasara, vasarėlė…

Jeigu tavo plaukai išsausėję, susiduri su skilinėjančių galiukų problema – ši plaukų kaukė yra atsakymas į visus „bad hair day“ klausimus. :)