22 vasario, 2019

Plaukų botoksas | Apžvalga

Plaukų botoksas | Apžvalga

Kas tai yra?

Plaukų botoksas yra procedūra skirta atgaivinti plaukus. Tinka visų tipų plaukams, ypač pažeistiems ir nualintiems plaukams.

Kiek laiko truko plaukų botokso procedūra?

Plaukų botokso procedūra truko maždaug 1val-1val 15min.

Procedūros kaina

Mano plaukai iki pečių, galai nualinti ir pažeisti. Kaina-18eurų.

Rezultai po procedūros?

Iškart po procedūros plaukai buvo kaip šilkiniai. Kitą dieną plaukų šaknys buvo gana riebios, bet patys plaukai švelnūs ir labai lengvai iššukuojami.

Rezultatai po pirmojo plovimo

Pirma mintis buvo: „Ar taip gali būt?“ Ištrinkus plaukus du kart su šampunu, kaskartą nuskalaujant šampūną iš plaukų, jausmas buvo tarsi nuplaunu itin drėkinančią kaukę. Tikrai negalėjau patikėt, kad plaukų botokso procedūra tokia veiksminga.

Pirmą kartą išsiplovus plaukus po procedūros nenaudojau jokių papildomų kaukių, tik savo jau pamėgtą plaukų eliksyrą.

Kitą rytą šukuojantis plaukus negalėjau nuslėpti džiaugsmo, dėl plaukų spindėsio. Kokie jie buvo švelnūs ir kaip lengvai šukuojasi. Ir taip kaskart išsiplovus galvą.

Rekomendacijos

Be jokių abejonių rekomenduoju šią procedūrą. Plaukai taps švelnesni, puresni ir labiau žvilgantys.

Procedūra atliekama veikiant plauko giluminę struktūrą. Rezultatas akivaizdus iškart ir progresuoja po kelių procedūrų. Suteikia plaukams glotnumo, giliai maitina ir drėkina.

Kur atlikti šią procedūrą?

Jeigu esi iš Šiaulių ir aplink, rekomenduoju savo meistrę Indrę Freimonę. Ją galite rasti nuostabiame salone Šiauliuose.

Indrę galite rasti adresu:
„MK Grožio Akademija“
Vasario 16-osios g. 41, Šiauliai 

Ar kartosiu šią procedūrą?

Butinai kartosiu. Procedūrą reikia kartoti po 4-6 savaičių, kai išsiplauna botoksas iš pačio plauko. Tikiuosi mano įrašas jums padėjo apsispręsti, dėl šios procedūros.