11 sausio, 2019

Bernard Cassiere Detox naktinio koncentrato apžvalga

Bernard Cassiere Detox naktinio koncentrato apžvalga

Šiandien norėčiau pasidalinti nuostabia veido odos priemone, kuri drėkina ir rūpinasi mano pavargusia ir į kuperozę(kuperozė – jautrios odos problema, kai paviršinis išsiplėtusių kapiliarų tinklas tampa matomas. To priežastys gali būti įvairios, bet pagrindinės: kolagenų skaidulų silpnumas, odos tankumo sumažėjimas.) linkusią  veido oda, kol aš miegu :) Susipažinkite su Detox naktiniu veido koncentratu iš Bernard Cassiere. Šis naktinis koncentratas yra 99% natūralios kilmės sausas aliejus. Šis susideda TIK iš skirtingų augalinių (makadamijų, erškėtuogių, simondsijų) aliejų, kurie maitina odą ir jos apsauginį barjerą.

Kaip aš naudoju Bernard Cassiere Detox raudonųjų apelsinų naktinį koncentratą?

  • Nuvalome veido odą savo pasirinkta veido odos valymo priemone
  • Naudojame veido prausiklį
  • Drėkiname veidą
  • 3-6 lašeliai naktinio koncentrato įtriname į delnus ir švelniais judesiais paskirstome and veido odos
  • Paskirsčius naktinį koncentratą ant veido odos,  uždedame delnus ant veido ir palaikome kelias sekundes.  Delnų šilumos pagalba pageriname aliejaus įsiskverbimą į odos sluoksnius.

Veido odos pokyčiai naudojant naktinį koncentratą

Visų pirma buvau nustebinus, kiek nedaug reikia šios priemonės. Aliejaus spalva – orandžinė, bet patikėkit manim jūsų veidas tikrai netaps geltonos spalvos. Vos tik panaudojus šią priemonę – veido oda tampa minkštesnė ir skaistesnė. Nuo veido odos dingsta odos tempimo jausmas. Atsibudus ryte oda atrodo, lyg visą naktį buvo maitinama geriausiais produktais. Labai švelnaus ir malonaus kvaposmandarinų, apelsinų, greipfrutų, citrinų ir levandų eterinių aliejų. Morkų ekstraktas, praturtintas antioksidantais, kurie apsaugo mūsų veido odą ir suteikia sveiko švytėjimo.

Šiuo žvarbiu metų laikotarpiu Bernard Cassiere naktinį koncentratą naudoju bent jau 4 kartus per savaitę. Kiekvieną vakarą laukiu šios procedūros namuose, nes jausmas, lyg išėjus iš kosmetologės kabineto. Nežinau, kaip jums, bet aš labiausiai įsimyliu savo veido odą, iš naujo  tik išėjus iš kosmetologės kabineto, tad šis naktinis koncentratas yra tikras stebuklas mano veido odai.

Jeigu jūs pastebėjote, kad jūsų veido odą atrodo labiau pavargusi ir vis dažniau pagalvojate apie veido odos priemonę, kuri tikrai pateisintų jūsų lūkesčius – rekomenduoju šį naktinį koncentratą. Pokyčiai bus matomi ir jaučiami jau PO pirmojo panaudojimo.

Veido kremai, kuriuos aš naudoju šiuo metu rasite čia.

Visa informacija apie gamintoją ir produkcijos gaminimo eigą rasite paspaudę šią nuorodą.