30 balandžio, 2019

Plaukų priežiūra vasarą

Plaukų priežiūra vasarą

Šiltasis sezonas nepastebimai prasidėjo ir jau spėjo palepinti saulės voniomis. Odą mes žinome kaip prižiūrėti – būtina naudoti kremą su SPF. O kaip prižiūrėti plaukus?

Nežinau, kaip jūs, bet man sunkiausia susitvarkyti su plaukais vasaros metu. Norėčiau su jumis pasidalinti keliais patarimais, kaip prižiūrėti plaukus vasarą.

Džiovintuvas ir žnyplės

Patariu kuriam laikui atsisveikinti su plaukų džiovintuvu ir žnyplėmis. Plaukus rekomenduoju išsiplauti iš vakaro. Vasara yra nuostabus metas, kai galime įsisegti plaukų papuošalą, susipinti kasytes šonuose ir jas susegti su plaukų sagtukais. Nepabijokie paeksperimentuoti.

Aliejų kaukės

plaukų priežiūra vasarą

Aliejų kaukės yra didžiausias SPA jūsų plaukams, koks tiks gali būti. Išsirinkite savo plaukų tipui tinkamą aliejų, išsišukuokite plaukus, atsisėskite ir palepinkite juos aliejų kaukėmis. Net jei ir neturite laiko, bent 5 minutes palaikytas aliejus veiks kaip drėkinantis kondicionierius ar kaukė. Jeigu nežinote kokį plaukų aliejų išsirinkti, kviečiu skaityti:
https://www.gerdakerpa.lt/mityba-plaukams/plauku-alieju-jusu-plaukams/

Kepurės ir skarelės

Vasaros karštis netik plaukams padaro nemažai žalos, bet ir galvos odai. Ji gali tapti jautresnė, nei įprastai. Kepurių ir skarelių pagalba to galima išvengti ir apsaugoti savo plaukus ir galvos odą.

Plaukų priežiūros priemonės

plaukų priežiūra vasarą


Naudokite plaukų šampūną ir kitas priemones su apsauga nuo UV spindulių. Nenuskalaujamas plaukų kondicionierius taps jūsų geriausiu draugu.

Palepinkime plaukus aliejų kaukėmis, nepamirškime galvos apdangalo ir plaukų priežiūros priemonių su papildoma UV apsauga. Tokiu būdu galėsite ir toliau džiaugtis žvilgančiais plaukais.