15 sausio, 2019

Simondsijų aliejaus nauda

Simondsijų aliejaus nauda

Simondsijų aliejus yra gana tirštas, bet labai gerai įsigeria ir nepalieka riebalinio blizgesio. Naudojant tarsi susidaro apsauginis sluoksnis. Aliejuje yra daug vitamino E, būtent todėl aliejus pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir puikiai kovoja su uždegimais. Simondsijų aliejus yra švelnus, todėl jį galima naudoti kartu su eteriniais aliejais.

Veido odos drėkinimui

Jojobos aliejus naudojamas kaip drėkinimo ingridientas, todėl jis tarsi užrakina drėgmę odoje ir padeda išvengti pleiskanų susidarymo, spuogelių atsiradimui ir bakterijų infekcijoms.

Žaizdelių ir randų gyjimui

Aliejaus ingridientai skatina odos ląsteles susijungti, atsiradus žaizdoms ar randams. Tai gali būti priežastis, kodėl šis aliejus taip plačiai naudojamas gydyti aknę ir po jos atsiradusius randus. Spuogelių ir žaizdų gyjimas siejamas su jojobos aliejuje esančiu natūraliu E vitamino koncentracija.

Kologeno sintezė

Aliejuje esantys antioksidantai gali padėti gaminti organizmui kologeną. Kologenas yra baltymas esantys jūsų odoje ir sąnariuose.

Gali padėti nuraminti odos išsausėjimą, egzemą ar psoriazę

Egzema – uždegiminė odos liga, kuri gali pasireikšti bet kokio amžiaus žmogui. Oda tampa labai sausa, ją niežti, raudonuoja

Psoriazė
– dar kitaip žinoma (žvynėlinė) – lėtinė liga, kuri pažeidžia odą ir sąnarius.

Kaip ir minėjau jojobos aliejus turi netik priešuždegiminių savybių, bet ir gydomųjų. Pastovus naudojimas gali padėti sumažinti pleiskanojimą, odos sausumą ir niežulį.

Padeda nuraminti saulės nudegimus

simondsijų aliejus

Jojobos aliejų kaip ingridientą dažnai galima pamatyti natūraliuose apsauginiuose kremuose nuo saulės. Tyrimas rodo vitaminas E kartu su kitais antioksidantais gali padėti apsaugoti odą, nuo per ilgo lepinimosi saulėje. Jojobos aliejuje yra antioksidantų ir vitamino E.

Nedegimai saulėje gali dehidratuoti odą ir sukelti pleiskanojimą. Jojobos aliejus atkuria vitaminą E, ramina odą ir drėkina.

Padeda kontroliuoti sebumo išsiskyrimą

Simondsijų aliejus yra panašus į sebumą, kurį mūsų organizmas natūraliai gamina pats, todėl jis padeda atstatyti reikalingą sebumo kiekį.
Naudojant šį aliejų oda tampa labiau pamaitinta. Tai siunčia signalą plaukams ir plauko folikului, kad jūsų odai nebereikia papildomo sebumo. Tai apsaugo odą nuo papildomo riebalų išsiskyrimo ir padeda išvengti spuogelių, kurie atsiranda, dėl užsikimšusių porų.

Tikiuosi šis įrašas jums buvo naudingas, todėl kviečiu juo pasidalinti!

Apie mano išbandytas natūralias kaukes galite skaityti čia https://www.gerdakerpa.lt/apzvalgos/3-naturalios-plauku-kaukes-pazeistiems-plaukams/