22 sausio, 2019

Kaip išsirinkti tinkamą plaukų aliejų jūsų plaukams

Kaip išsirinkti tinkamą plaukų aliejų jūsų plaukams

Apie plaukų aliejus galėčiau rašyti kone romanus. Nors kiekvieną kartą įdomu išbandyti drėkinamas kaukes, serumus, bet aliejaus kaukės plaukams – tai mano savaitinė procedūra, kurios stengiuosi nepraleisti. Plaukai tampa švelnesni ir minkštesni.

Argano aliejus

Šis aliejus vienas iš mano mėgiamiausių. Netik kvapas, bet ir poveikis. Jį pradėjau naudoti, kaip nusprendžiau atsiauginti plaukus. Šiame aliejuje yra vitamino E ir riebiųjų rūgščių, kurios labai giliai maitina ir drėkina plauką. Rekomenduoju visoms, kurių plaukai pažeisti, sausi ir linkę elektrintis.

Baobabų aliejus

Argano aliejus giliai drėkina, bet Baobabų aliejus drėkina plaukus ir odą dar giliau ir minkština plaukus. Pastebėjau, kad šis aliejus susigeria geriau ir greičiau, negu prieš tai minėtas. Šiame aliejuje yra vitaminų: A,D,E ir F, kurie padeda jūsų plaukui tapti elastingesniu ir taip pat skatina ląstelių regeneraciją. Šitą aliejų naudoju giliam plaukų drėkinimui ir maitinimui. Šis aliejus plačiausiai naudojamas ir žinomas kaip plaukų augimo skatintojas.

argano aliejus

Makadamijos aliejus

Vienas iš turtingiausių aliejų, tiek savo sudėtimi, tiek kvapu. Puikiai tinka sausiems ir labai pažeistiems plaukams. Drėkina plaukus, ir suteikia natūralaus žvilgėsio. Rekomenduoju šiuo aliejumi palepinti plaukus, po šukuosenų modeliavo ar intensyviai naudojant džiovintuvą, tiesinimo žnyples ar garbanojant plaukus.

Kokosų aliejus

Šis aliejus tinka visų tipų plaukams. Aliejus padeda išlaikyti sveiką galvos odą. Šis aliejus turi daug vitaminų ir mineralų, kurie veikia mūsų plaukus, kaip procedūra, tad nepamirškime palepinti savo plaukų šiuo aliejumi.

Migdolų aliejus

Mano mylimiausias aliejus, kurio sudėtyje yra gausu atioksidantų, vitamino E, riebalų rūgščių, baltymų ir magnio, kuris skatina plaukų augimą ir mažina plaukų lūžinėjimą. Šis aliejus puikiai tinka, jeigu kamuoja pleiskanos ar padidėjas galvos odos jautrumas. Tokiu atvėju galima aliejaus įsilašinti į naudojamą šampūną.

Kad ir kokios geros būtų plaukų priemonės, kurias naudojame, nepamirškime plaukus palepinti aliejų procedūromis. Aliejai giliai įsiskverbia į mūsų plaukus ir padeda juos išlaikyti sveikus.  

Kad plaukams suteikti visokiariopą pagalbą augti sveikiems rekomenduoju vitaminą B7 arba dar kitaip biotiną. Visą informaciją apie šį vitaminą rasite mano kitame įraše: https://www.gerdakerpa.lt/mityba-plaukams/kas-yra-biotinas/