5 spalio, 2019

Priemonės skatinančios plaukų augimą

Priemonės skatinančios plaukų augimą

Artėjant šaltajam sezonui ir pasitinkant ilgus vakarus, metas palepinti plaukus iš po šiltos vasaros. Ką daryti, kad plaukai atrodytų sveikai ir augtų greičiau? Jeigu ir Tau smalsu, Tu esi tinkamoje vietoje :)

Mūsų plaukų augimui nemažai įtakos šie faktoriai

  • genetika
  • perdėtas plaukų formavimas
  • mažas geležies kiekis

Kaip greit auga plaukai?

Natūraliai plaukai kiekvieną mėnesį paauga 1,25cm. Tai reiškia, kad per metus plaukai paauga 15cm.

Jūsų plaukų augimo greitis priklauso ir nuo genetikos, ir nuo folikulų formos. Pvz azijiečių plaukai yra vidutiniškai storiausi ir šiurkščiausi, palyginti su kaukazo ir afrikiečio plaukais.

Kodėl plaukai nustoja augti?


Jei kiekvieną dieną naudojate tiesintuvą ar plaukų džiovintuvą, pabandykite sumažinti temperatūrą. Prieš tai butinai naudokite karščiui atsparias priemones! Karštis gali susilpninti jūsų plaukus, todėl net praleidus vieną dieną be plaukų tiesintuvo ar džiovintuvo – galite smarkiai pagerinti jūsų plaukų būklę.

Tačiau jeigu be plaukų džiovintuvo neįsivaizduojate savo ryto – pirmiausia plaukus nusausinkite kuo įmanoma daugiau su švariu rankšluosčiu. Tada naudokite karščiui atsparias priemones ir džiovintuvą su vidutiniu karščiu.

PATARIMAS: nepagailėkite profesionalioms karščiui atsparioms priemonėms.

Nevisavertė mityva

Kaip ir daugelyje kitų dalykų susijusių su sveikata ir grožiu – visavertė mityba turi didelę reikšmę ne tik plaukų būklei, bet ir plaukų augimui. Jei jūsų plaukai neauga, dietoje gali trūkti vitaminų, mineralų ir baltymų.

Netinkami produktai


Kalbant apie plaukų priežiūros produktus, kartais mažiau yra daugiau. Nors kai kurie kremai gali būti naudingi plaukams, ir padėti jiems augti, kiti padarys daugiau žalos negu naudos.

Nenaudokite bet ko ant savo plaukų – stiprios cheminės medžiagos juos išsausins ir gali sulėtinti plaukų augimą.

Įtemptos šukuosenos

Įtemptos kadieninės plaukų šukuosenos atrodo gražiai ir aš pati mėgstu viršugalvyje esančius plaukus susipinti ir susirišti aukštai, kad visą dieną plaukai nekristų link veido.

Tokios šukuosenos fiziškai trukia plaukus kuo toliau nuo plaukų šaknų ir iššaukia plaukų skilinejimą ir lūžinėjimą. Tvirti plaukų segtukai ir stipriai surišti plaukai turi būti retas reiškinys, norint išsaugoti plaukus.

Hormonų disbalansas

Viskas pradedant nuo skydliaukės sutrikimų, streso, menstruacijų ir brendimo – gali sukelti hormonų disbalansą, o tai turi didžiulės įtakos mūsų plaukams.

Susipažinome su pagrindiniais faktoriais, kurie stabdo mūsų plaukų augimą. O ką daryti, kad plaukai augtų greičiau? Kviečiu paspausti ant nurodos ir skaityti toliau!https://www.gerdakerpa.lt/mityba-plaukams/ka-daryti-kad-plaukai-augtu-greiciau/