9 spalio, 2019

Ką daryti, kad plaukai augtų greičiau?

Ką daryti, kad plaukai augtų greičiau?

Ankstesniame įraše išsiaiškinome, kad natūraliai plaukai kiekvieną mėnesį paauga 1,25 cm, o tai reiškia 15cm per metus. Tačiau, ką daryti, kad plaukai augtų dar greičiau? Kaip galima pagreitinti šį procesą?

Baltymų ir biotino turintys produktai

Biotinas dar kitaip žinomas kaip vitaminas B7. Vitaminas H rekomenduojamas palaikyti normaliai odos funkcijaireikalingas sveikiems plaukams, odai ir kraujo gamybai.

 
Plaukai pradeda augti nuo folikulo šaknies, kurią sudaro baltymų ląstelės. Norint, kad plaukai augtų sparčiau pakanka į savo mitybos racioną įtraukti 1-2 kiaušinius. Štai sąrašas maisto produktų, kuriuose yra daug biotino ir baltymų, kurie gali pagreitinti plaukų augimą:

  • Migdolai, žemės riešutai ir graikiniai riešutai
  • Kiaušiniai (trynyje yra viena didžiausių biotino koncentracijų)
  • Pienas ir sūris
  • Kiauliena ir virta kepenėlė
  • Lašiša ir sardinės
  • Avokadas

Kaip priversti plaukus augti greičiau inversijos metodu?

Inversijos metodas teigia duodantis didžiulę naudą plaukų augimui. Kas tai per metodas ir kaip jis veikia?


Pirmiausia išsimatuokite savo plaukų ilgį, kad galėtumėte palyginti juos su galutiniais rezultatais.
Sėdėkite ant kėdės, sofos ar lovos galo ir nulenkite galvą žemyn.

Atminkite: „Inversija“ yra tada, kai jūsų širdis yra aukštesnė už galvą. Inversijos pozos dažniausiai pasitaiko jogos praktikoje ir yra saugūs juos atlikti, tačiau jei jaučiate svaigulį nedelsdami sustokite.
Pirštų galiukais masažuokite galvos odą 5-10 minučių. Įsitikinkite, kad naudojate laikmatį, taip lengviau seksite savo laiką.

Galite patobulinti metodą ir suteikti jūsų plaukams intensyvų drėkinamąjį poveikį masažuodami natūralų aliejų, pavyzdžiui, kokosų aliejų, alyvuogių aliejų ar argano aliejų. Jei galite po masažo plaukus palikite dušo kepurėlėje kartu su natūraliais aliejais. Jums nebūtina naudoti aliejų, tačiau tai padės pagerinti plaukųbūklę, todėl jūsų plaukai jausis stipresni ir žvilgesni nei bet kada.
Kartokite kiekvieną dieną – septynias konsekvencines dienas, tada padaryti pertrauką (30dienų) ir po to vėl kartokite.

Jei esate rimtai nusiteikę atsiauginti arba užsiauginti ilgus plaukus, vielinis galvos odos masažuoklis yra puiki priemonė, į kurį reikia investuoti. Jie yra pigūs, patogūs ir neleis pirštams ir rankoms pavargti masažuojant galvos odą.

Plaukų augimą skatinantys šampūnai

Kiekvieną kartą plaudami savo plaukus galite suteikti jiems šiek tiek daugiau auginimo galios, pakeisdami kasdienį šampūną į plaukų augimą skatinantį šampūną. Yra daugybė įvairių šampūnų, padedančių plaukams augti. Rekomenduoju kreiptis į savo kirpėją arba galite paklausti manęs, visada padėsiu :)

Plaukite plaukus vėsesniu vandeniu

Nedaug žmonių tai žino, tačiau karštas vanduo pašalina drėgmę iš mūsų plaukų ir susilpnina juos. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl plaukai lūžinėja. Norėdami išvengti žalos, būtinai plaukite plaukus drungnu vandeniu.

Dėl šilto vandens folikulai atsidarys, todėl galėsite kruopščiai išvalyti galvos odą. Tačiau svarbu baigti plaukus plauti vėsesniu vandeniu, kad uždarytumėte folikulus ir sumažintumėte plaukų slinkimą ir pleiskanojimą.Vien šis žingsnis gali padaryti didžiulį poveikį jūsų plaukams, padėdamas jiems greičiau augti ir mažiau kristi.

Atsisakykite plaukų modeliavimo prietaisų

Neįmanoma išvengti fakto, kad karštis daro didelę žalą plaukams. Jeigu norite paskatinti plaukų augimą, sumažinkite kiek įmanoma daugiau plaukų džiovintuvą, tiesintuvą ar kitus jūsų naudojamus plaukų modeliavimo prietaisus. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, o jeigu tam nėra laiko – išsiplaukite plaukus iš vakaro.

Medus

Medus yra naudojamas daugelyje grožio produktų, tiek parduotuvėse įsigytų, tiek naminių. Medus yra minkštinanti priemonė, todėl jis padeda uždaryti drėgmę plaukuose ir neleidžia jiems išsausėti. Jis taip pat pasižymi antibakterinėmis ir antiseptinėmis savybėmis, valo plaukų folikulus, stimuliuoja jų augimą ir turi antioksidantų, kurie apsaugo nuo pažeidimų.

BANDYKITE: Norėdami naudoti medų kaip greitą plaukų augimo skatinančią priemonę: garų vonelėje 1/2 puodelio medaus užpilkite 1/4 puodelio alyvuogių aliejaus ir tepkite ant plaukų pradedant nuo šaknų ir tolygiai pasiskirstant. Palikite 30 minučių po dušo kepurėle, tada nuplaukite vėsiu vandeniu ir naudokite šampūną.

Naudokite simondsijų aliejų

Įrodyta, kad simondsijų aliejus veiksmingai drėkina plaukus. Dėl šios priežasties jis yra įtrauktas į daugelį plaukų priežiūros priemonių, taip pat jis apsaugo nuo plaukų lūžinėjimo ir sustiprina juos.

IŠBANDYKITE: pašildykite 1–2 šaukštus aliejaus garų vonelėje. Prieš pradėdami tepti plaukus, pradėkite tepti galvos odą. Palikite 20 minučių prieš skalavimą. Taip pat galite pridėti simondsijų aliejų prie savo naudojamo šampūno.

Jeigu dar neskaitėte įrašo apie mūsų daromas pagrindines klaidas, kurios prisideda prie plaukų slinkimo ir lėto augimo, kviečiu skaityti paspaudus nuorodą https://www.gerdakerpa.lt/mityba-plaukams/kodel-plaukai-nustojo-augti/

Tikiuosi Jums šie įrašai naudingi. Kviečiu pasidalinti jais Facebooke :)