3 lapkričio, 2017

Aliejai plaukams, kurie išspręs visas jūsų plaukų problemas 1 dalis

Aliejai plaukams, kurie išspręs visas jūsų plaukų problemas 1 dalis

Šie natūralūs aliejai plaukams suteiks drėgmę ir blizgesį, jie maitins galvos odą,  padės atsikratyti pleiskanų ir  padės sumažinti sausą galvos odą. Skatins greitesnį ir sveikesnį plaukų augimą – visa tai nenaudojant brangios kosmetikos ir pavojingų cheminių medžiagų!

Naudoti šiuos natūralius aliejus yra lengva. Kambario temperatūros ar šiek tiek pašildytą aliejų  įmasažuokite į šaknis ir galvos odą kaip įmasažuojate plaukų kaukę ar  plaukų kondicionierių. Užsidėkite dušo kepurėlę ir leiskite aliejui įsigerti į jūsų plaukus maždaug pusvalandį, tada plaukite plaukus naudodami natūralų šampūną.

Nepaklusniems plaukams išbandykite kokoso, arganų, avokadų  ar pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų. Ploniems plaukams pabandykite granatų sėklų arba rozmarino aliejų. Jojobos aliejus puikiai tinka visiems plaukų tipams.

KOKOSO ALIEJUS

Kokosų aliejus yra didelis vitamino E ir kitų maistinių medžiagų šaltinis, kurį  jūsų plaukai gali greit pasisavinti. Plaukai taps storesni, švelnesni, sveikesni ir sustiprės plaukų šaknys. Jame taip pat yra lauriko( lauric) ir kaprino(capric) rūgšties, kurios turi nuostabias antimikrobines savybes – tai reiškia, kad jūsų plaukai ir galvos oda bus sveikesni ir apsaugomi nuo pleiskanų, infekcijų. Kokoso aliejų galite naudoti kaip kondicionierių, kaip priemonę nuo pleiskanų,

ARGANO ALIEJUS

Argano aliejus yra brangiausias aliejus iš šio sąrašo. Jame yra daug vitamino E, omega-3 ir 9 riebalų rūgščių bei antioksidantų, kurie visais atžvilgiais daro nuostabius dalykus pažeistiems, sausiems,  nevaldomiems plaukams.

PIRMO SPAUDIMO ALYVUOGIŲ ALIEJUS

Tas pats aliejus, kurį jūs galbūt naudojate kepimui ar salotoms, gali būti naudojamas kaip gilus drėkinimas ar net gydomoji kaukė, kuri skatins jūsų plaukų augimą.  Masažuojant galvos odą pirmo spaudimo alyvuogių aliejumi, pagerinsite galvos odos būklę taip pat pagreitinsite galvos odos kraujotaką.

Alyvuogių aliejus taip pat suteikia puikią, natūralią alternatyvą skutimosi kremui.

 

Tikiuos šis įrašas buvo naudingas. Rūpinkitės savimi ir savo plaukais. Laukite antros dalies, apie kitus natūralius aliejus jūsų plaukams.